Jak dobrze się bawić promując czytelnictwo ? My wiemy - wystarczy udać się do naszych małych sąsiadów z przedszkola nr 33.

W czwartek 15.09 byliśmy z wizytą u radosnych przedszkolaków, którym dziewczyny ( Klaudia Firlej, Marysia Sukow oraz Ewa Czapiewska ) czytały przygody małej Kici Koci. Maluchy były zachwycone i stwierdziły zgodnie, że chcą żeby starsze koleżanki przychodziły codziennie :)

Czytaj więcej...

24 czerwca 2016r. obfitował w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Elblągu w uroczystości. Swoje pożegnanie świętowały trzecie klasy Gimnazjum nr 3. Świadectwa odebrali też osobno uczniowie II LO i uczniowie Gimnazjum nr 3. Kulminacyjną galą było jednak wojewódzkie zakończenie roku szkolnego, jego podsumowanie z udziałem najważniejszych władz województwa i współorganizatorów przedsięwzięcia: Wice-Wojewody warmińsko-mazurskiego (w imieniu Wojewody), Kuratora oświaty, Prezydenta miasta Elbląga. Dodatkowo wśród zaproszonych gości znaleźli się: parlamentarzyści- senatorzy i posłowie, władze województwa- Marszałek Województwa, Radni Rady Miasta, przedstawiciele służb mundurowych, Związków Zawodowych, dyrektorzy elbląskich instytucji kultury, oświaty, szkól i placówek oświatowych, a także najlepsi uczniowie elbląskich szkół, ich opiekunowie, nauczyciele i rodzice.

Czytaj więcej...

W dniu 14.06.2016r. nauczyciele Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego przy Gimnazjum nr 3 w Elblągu przy współpracy z Warmińsko-Mazurskim Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli w Elblągu przeprowadzili warsztaty szkoleniowe, w których wzięło udział trzydziestu nauczycieli wychowania fizycznego z elbląskich szkół oraz powiatu.

Czytaj więcej...

Uczennice klasy 2c. Aleksandra Gronuś, Amelia Solecka oraz Natalia Siedlecka z kl. 1b zajęły I miejsce w Miejskim Festiwalu Małych Form Filmowych pod hasłem „Cyberprzemoc- jak się jej przeciwstawić?”
Z kolei zespół z klasy 1.b w składzie: Zosia Wojtaś, Kacper Kulesza, Nikola Glod, Miłosz Majkowski, Wiktoria Skrzypecka, Natalia Siedlecka oraz Karolina Ołoszewska został wyróżniony.

Czytaj więcej...

Miło mi poinformować o kolejnym sukcesie naszych gimnazjalistów.

14.06.2016r. w Ostródzie odbyły się „Mistrzostwa Półfinału II W-M Szkolnego Związku Sportowego w Siatkówce Plażowej
W kategorii dziewcząt nasze reprezentantki: Weronika Długołęcka 3e i Julia Głowacka 3e, wywalczyły I miejsce.

Czytaj więcej...

Pierwszy bal gimnazjalny zachwycił wszystkich!

W piątek 10 czerwca 2016r. uczniowie klas trzecich Gimnazjum nr 3 w Elblągu polonezem rozpoczęli swój  bal gimnazjalny.  Atmosfera tego wyjątkowego wieczoru była bardzo sympatyczna i przyjazna. Młodzież nie zmarnowała ani minuty tej świetnej imprezy. Od samego początku wszyscy bawili się. Klasy nie pozwoliły wychowawcom na bierne uczestniczenie w uroczystości, grupami porywały nauczycieli do wspólnego tańca i zabawy.  Tu ukłony dla pani Katarzyny Ładnej - organizatorki balu.

Czytaj więcej...

8 czerwca 2016r. odbyła się XVI Gimnazjada w pływaniu. Dziewczęta z naszej szkoły zdobyły I miejsce w sztafecie: Aleksandra Dąbrowska (1 d), Aleksandra Zając (1 e), Natalia Cherek (2 d) i Karolina Tylkie (2 d).
A oto indywidualne osiągnięcia:
Aleksandra Dąbrowska (1 d) - 1 m-ce 50 m stylem grzbietowym
Natalia Cherek (2 d) - 3 m-ce 50 m stylem grzbietowym

Karolina Tylkie (2 d) -3 m-ce 50 m stylem dowolnym
Dominik Godlewski (2 e) -2 m-ce 50 m stylem dowolnym

Czytaj więcej...

W wojewódzkim konkursie "Matematyka w zarządzaniu" dla uczniów szkół gimnazjalnych tytuł finalisty zdobyli Franciszek Zmyślony (2d) i Aleksander Strzelecki (3d).
Oprac. M. Adryjanek
 


Wakacje za:

 

 

Szkoła w chmurze Microsoft

unia europejska

Nagrody

Uczelnie

  • PG
  • UG
  • WSBG
  • PWSZ
  • EUH-E

Linki