Osiągnięcia uczniów (olimpiady, konkursy) ZSO nr 2 w Elblągu w roku szkolnym 2015/2016

 

Imię i nazwisko

klasa

Olimpiady i konkursy przedmiotowe

Etap, miejsce

Opiekun

 

 

Międzynarodowy Konkurs „Kangur matematyczny”

1k; Siemaszko Jakub laureat

1k; Safarewicz Maksymilian -bardzo dobry

1k; Gracz Ada - wyróżniony

1k; tarka Krzysztof - wyróżniony

1k; Dąbrowska Aleksandra - wyróżniony

1k; Dudzińska Zuzanna - wyróżniony

1k; Dzieża Maja - wyróżniony

1k; Konopko Julia - wyróżniony

1k; Guzowski Wiktor - wyróżniony

1k; Wawro Agnieszka - wyróżniony

2k; Łukowicz Mateusz - bardzo dobry

2k; Kukowski Jakub - wyróżniony

2k; Fiedor Bartosz - wyróżniony

2k; Łaszkiewicz Michał - wyróżniony

2k; Kozłowska Wiktoria - wyróżniony

2k; Kulig Natalia - wyróżniony

1j; Pietruszka Krzysztof - wyróżniony

1j; Stromski Jakub - wyróżniony

1j; Woźny Dawid - wyróżniony

1j; Bernecka Paulina - wyróżniony

1j; Bombała Marta - wyróżniony

1j; Kozak Karol - wyróżniony

Magdalena Bortnowska

Aleksander Strzelecki

3d

XIV Warmińsko-Mazurskie Zawody Matematyczne

I miejsce w województwie w kategorii gimnazjum

Bożena Dutkiewicz

Franciszek Zmyślony

Aleksander Strzelecki

2d

3d

Wojewódzki konkurs" Matematyka w zarządzaniu" dla uczniów szkół gimnazjalnych

Zdobyli tytuł finalisty

Magdalena Adryjanek

Wiktoria Kozłowska

Marcelina Maleszyk

2c

2c

XX Konkurs Religijny Diecezji Elbląskiej.

Marcelina Maleszyk II miejsce,

Wiktoria Kozłowska III miejsce.

Krzysztof Chrobot

Paweł Kroll

Dawid Woźny

3d

3d

XXI Ogólnopolski Konkurs Historyczny im. majora Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531–1683. Od Obertyna do Wiednia. Rzeczpospolita Obojga Narodów"

zostali laureatami etapu wojewódzkiego konkursu

Dawid Woźny awans do etapu centralnego

Elżbieta Paprocka

 

 

Polsko-Ukraiński Konkurs Fizyczny „Lwiątko”

Franciszek Zmyślony (2d gim.) hiperon

Elżbieta Derda (2f gim.) kaon

Jakub Tomczak (2c gim) taon

Marta Bombała (3c gim.) taon

Bartosz Fiedor (2d gim.) taon

Jakub Stromski (3d gim.) taon

Dawid Woźny (3d gim.) taon

Maksymilian Safarewicz (1d gim.) taon

Jacek Tomczak

Sylwester Kalinowski

Amelia Zelek Antonina Wójkowska Miłosz Krawczyk

2c

2c

2c

Miejski Konkurs Historyczny pod patronatem Instytutu Pamięci Narodowej oraz Polskiego Towarzystwa Historycznego pt. „Rotmistrz Witold Pilecki – Żołnierz Niezłomny”

I miejsce drużynowo

Elżbieta Paprocka

Natalia Milusz

Wiktoria Kozłowska

3d

2c

XXIV Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK

Udział w etapie wojewódzkim

 

 

 

IV Olimpiada Wiedzy Przyrodniczej "Przyroda Powiśla, Warmii i Żuław”

Wyróżnienia: Julia Wojtyna 3c- miejsce IX Hubert Musiał 2c – miejsce XIII Amelia Zelek 2c- miejsce XIV

 

Katarzyna Zarzeczna

Dorota Wiśniewska

Krzysztof Pietruszka Dawid Woźny

3d

3d

XI Olimpiada Matematyczna

Zakwalifikowali się do zawodów II stopnia

Bożena Dutkiewicz

 

 

Konkurs przedmiotowy Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty z języka polskiego

Tytuł laureata: Marta Bombała,

Monika Lelujko,

Natalia Milusz,

Julia Wojtyna

Tytuł finalisty:

PauIina Hnatuśko,

Wiktoria Kozłowska

 

 

 

Konkurs przedmiotowy Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty z historii

Tytuł laureata: Paweł Kroll,

Kamil Mikulicz,

Bartosz Tupaj,

Konrad Walas,

Jan Wiśniewski,

 Julia Wojtyna,

Dawid Woźny

Tytuł finalisty: Patryk Paturalski

 

 

 

Konkurs przedmiotowy Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty z wiedzy o społeczeństwie

Tytuł laureata: Kamil Mikulicz,

 Dawid Woźny,

Konrad Walas

Tytuł finalisty: Michał Kresimon

 

 

 

Konkurs przedmiotowy Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty Z matematyki

Tytuł laureata: Paulina Bernecka,

Marta Bombała,

Michał Flakowski,

Zuzanna Kluk,

Paweł Kroll,

Krzysztof Pietruszka,

 Jakub Siemaszko,

Jakub Stromski,

Dawid Woźny,

Franciszek Zmyślony

Tytuł finalisty: Michał Łaszkiewicz, Mateusz Łukowicz,

Natalia Milusz,

Gabriela Miśta,

Aleksander Strzelecki,

Kinga Tkaczuk,

Milena Zamłyńska

 

 

 

Konkurs przedmiotowy Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty z biologii

Tytuł laureata: Maria Florczyk,

Julia Parda,

Julia Wojtyna

Tytuł finalisty: Oliwia Grzelak,

Monika Lelujko,

 

 

 

Konkurs przedmiotowy Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty z chemii

Tytuł laureata: Karolina Owczarek, Gabriela Miśta,

Wiktoria Kozłowska,

Marta Bombała,

Zuzanna Lecyk

 

 

 

Konkurs przedmiotowy Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty z fizyki

Tytuł laureata: Marta Bombała,

Michał Flakowski,

Wiktor Guzowski,

Zuzanna Kluk,

Hanna Maszlanka,

Krzysztof Pietruszka,

Jakub Tomczak,

Dawid Woźny,

Milena Zamłyńska,

Franciszek Zmyślony

Tytuł Finalisty: Michał Bałasz,

Kacper Pawłowski,

 Jakub Stasiorowski,

Jakub Stromski,

Milena Wojtyna

 

 

 

Konkurs przedmiotowy Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty z geografii

Tytuł laureata: Paweł Kroll

Tytuł finalisty: Marta Bombała, Zuzanna Fiedorowicz,

Pola Gracz,

Paulina Hnatuśko,

 Natalia Milusz,

Julia Wojtyna

 

 

 

Konkurs przedmiotowy Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty z języka niemieckiego

Tytuł Laureata: Krzysztof Pietruszka

Tytuł finalisty: Dawid Woźny

 

 

 

Konkurs przedmiotowy Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty z języka angielskiego

Tytuł laureata: Tymon Brzozowski, Krzysztof Pietruszka

Tytuł finalisty: Michał Bałasz,

Aleksandra Gronuś,

Klara Kogut,

Karol Kozak,

Miłosz Krawczyk,

Paweł Kroll,

Oliwia Lewandowska,

Kamil Mikulicz,

 Igor Piechowiak

 Maja Płaza,

Maksymilian Safarewicz,

Dawid Woźny,

Maria Właszyn,

Tomasz Sielaff,

Jakub Stasiorowski,

 Natalia Szewczyk,

Olivia Szuba,

Konrad Walas,

Milena Zamłyńska,

Karolina Zielonka

 

 

 

Konkurs przedmiotowy Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty z języka francuskiego

Tytuł laureata: Olivia Szuba

 

 

 

Konkurs przedmiotowy Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty z języka rosyjskiego

Tytuł finalisty: Natalia Grigorjew

 

 

Imię i nazwisko

klasa

Inne konkursy i zawody sportowe

Etap, miejsce

Opiekun

Agata Wiśniewska Maksymilian Safarewicz

Jakub Kotyński

1d

gra miejska w konkursie "Początki państwa polskiego - 1050 rocznica Chrztu Polski

I miejsce drużynowo

Zdzisław Wielgolaski

Paweł Budny

Marcelina Maleszyk

2b

2c

Konkurs międzygimnazjalny "Nie pal-żyj dłużej"

Paweł Budny I miejsce

Marcelina Maleszyk wyróżnienie

Alina Smoleńska

Dawid Woźny

3d

konkurs "CashFlow

II miejsce w kategorii szkół gimnazjalnych

 

 Kacper Wojciechowski

Łukasz Łoś

1e

2e

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Judo

 III miejsce Kacper Wojciechowski

III miejsce Łukasz Łoś

 

Patryk Juchniewicz Krzysztof Pietruszka

Jakub Wilk

Dawid Woźny

Igor Skibiak

Karol Kozak

Wiktor Antosiak

Kacper Bieliński

3e

3d

3d

3d

3e

3d

2d

3e

Halowe Mistrzostwa Elbląga w lekkiej atletyce im. Marianny Biskup

2x30 m

Juchniewicz Patryk I miejsce

Pietruszka Krzysztof II miejsce

Wilk Jakub XIII miejsce

 

skok w dal

Woźny Dawid IX miejsce

Skibiak Igor X miejsce

 

pchnięcie kulą

Kozak Karol XIV miejsce

Antosiak Wiktor XV miejsce

 

skok wzwyż

Bieliński Kacper II miejsce

Skibiak Igor VIII miejsce (140 cm)

 

 

 

 

XVII Gimnazjada Halowa Lekkoatletyka dziewcząt

2x30

Sambor Dominika III miejsce

 

Skok wzwyż

Wondzyńska Sara III miejsce

 

Paweł Stoba

Wiktoria Kozłowska

Paweł Budny

Marcelina Maleszyk Joachim Szemioto

2c

2b

2c

2d

Warmińsko-Mazurski Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

I miejsce drużynowo w etapie miejskim -awans do turnieju wojewódzkiego

Dariusz Andrzejewicz

Kamila Stormowska

3c

Mistrzostwa Polski Seniorów w short tracku

Medal srebrny w kategorii kobiet i tytuł Wicemistrzyni Polski w biegu sztafetowym seniorek na dystansie 3000m

Ireneusz Borowiecki

Kamila Stormowska

3c

Olimpiada Młodzieży w short tracku

5 medali i zwyciężyła w klasyfikacji generalnej:

3 złote medale (500m, 1500m, bieg sztafetowy)

1 srebrny medal (1000m)

1 brązowy medal (777m)

Ireneusz Borowiecki

 

Kamila Stormowska

3c

Mistrzostwa Świata Juniorów w short tracku w Sofii

IV miejsce w biegu sztafetowym na dystansie 3000m

 

Kamila Stormowska Patrycja Henkiel Wiktoria Dobreńko Krzysztof Reindl Jędrzej Borowiecki

 

Ogólnopolskie Zawody Rankingowych w short tracku

Jędrzej Borowiecki (kat junior D)

- złoto -1000m

- złoto -500m

- złoto -777m

- złoto –wielobój

Patrycja Henkiel (kat juniorka C)

- brąz -1000m

Kamila Stormowska (kat open)

- złoto -1500m

- srebro -500m

- brąz - 1000m

- złoto - wielobój

Ireneusz Borowiecki

Daria Zaborowska

Julia Maciejewska

Maria Furman

1c

2d

1c

VIII Ogólnopolska Gimnazjada Strzelecka

III miejsce drużyna dziewcząt w konkurencji Ppn30

Indywidualnie:

Konrad Walas (3d gim) zajął V miejsce

 

Amelia Gumińska

1f

Ogólnopolski konkurs tańca współczesnego oraz tańca charakterystycznego w kategorii Solo Classical Ballet oraz Group Classical Ballet

otrzymała kwalifikację do Finału Dance World Cup, który się odbędzie w czerwcu/lipcu w st. Helier - Jersey (Wielka Brytania)

 

Julia Gosieniecka

Amelia Szlendak

Nocole Kowalska

1b

1b

1b

XXII Otwartych Mistrzostwach Polski Freestyle w Twardogórze

Tytuł Mistrza Polski (Zespół Tańca Nowoczesnego 'Destination”)

 

 

 

Finał Wojewódzki Talentów Siatkarskich Ośrodków Szkolnych

Rocznik 1999 i 2000 - II miejsce S.O.S. Elbląg

Rocznik 2001 -III miejsce S.O. S. Elbląg

Rocznik 2002 -II miejsce S. O. S. Elbląg

 

Andrychowski Michał

Borek Rafał

Chociej Piotr

Miecznikowski Korneliusz

Rozmarynowski Maciej

Złotowski Maciej

3a

3c

3c

2c

2e

3c

Turniej LOL

Awans do finału (maj)

 

Martyna Bartnicka

Julia Glowacka

Weronika Długołęcka

3e

3e

3e

 

powołane do kadry województwa warmińsko mazurskiego piłki siatkowej dziewcząt i będą je reprezentowały w eliminacjach do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży

Regina Jurczak

Natalia Kulig

Zofia Szawara

Weronika Żbikowska

Marcelina Maleszyk

Natalia Archacka

Wiktoria Florek

Wiktoria Tobała

2d

2f

2f

2c

1a

1e

1e

Turniej piłki nożnej Coca Cola Cup w Pieniężnie.

I miejsce

Paweł Stoba

Adrian Wirkus

Michał Kwiatkowski

Mateusz Plak

Bartosz Bredziński

Karol Kozak l

Piotr Chociej

Krzysztof Pietruszka

Jakub Wilk

Dawid Woźny

Kacper Bieliński

Krzysztof Jabłonowski

Patryk Juchniewicz

Konrad Binko

1b

1e

1e

3b

3d

3c

3d

3d

3d

3e

3e

3e

3d

XVII Gimnazjada - zawody w piłce koszykowej chłopców.

II miejsce w finale

Jacek Cybulski

Dawid Woźny

Igor Skibiak

 Kacper Bieliński

Radosław Karpowicz

Bartosz Bredziński Kacper Kozubowski Mateusz Plak Krzysztof Pietruszka Jakub Wilk

 

XVII Gimnazjada – piłka siatkowa chłopców

I miejsce

Adam Matwiejczuk

Martyna Bartnicka, Weronika Cichocka, Weronika Długołęcka Julia Głowacka Natalia Kaszczyc Ada Dziąbowska Natalia Małczyńska Gaja Mackiewicz Julia Socha Natalia Nowakowska Barbara Nowikowska Kamila Skowrońska Wktoria Iwanowska Natalia Lis

3e

3e

3e

3e

3e

3e

3e

2e

2e

2e

2e

2e

2e

2e

2e

2e

XVII Gimnazjada – piłka siatkowa dziewcząt

I miejsce

Regina Jurczak

 

 

XVII Gimnazjada – biegi przełajowe chłopców i dziewcząt

I miejsce w kategorii klas drugich zajęła Natalia Kulig IId

III miejsce w kategorii klas drugich zajął Kacper Pawłowski IIe III miejsce w kategorii klas trzecich zajął Krzysztof Pietruszka IIId

 

 


Matura za:

Szkoła w chmurze Microsoft

Nagrody

Uczelnie

  • PG
  • UG
  • WSBG
  • PWSZ
  • EUH-E

Linki