Zaproszenie:
Konkurs „Wiem na bank” po raz ósmy w II LO w Elblągu

Ósma edycja konkursu „Wiem na bank” już wkrótce! Zapraszamy do II Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Kazimierza Jagiellończyka w Elblągu. Początek zmagań 10 kwietnia o godz. 11.00.

Czekamy na uczniów szkół ponadgimnazjalnych z województwa pomorskiego i warmińsko- mazurskiego. Tematyką konkursu jest wiedza i umiejętności z zakresu ekonomii, przedsiębiorczości i finansów.
Przebieg konkursu: 45 minutowy test dla każdego z uczestników.

Organizatorami konkursu są: Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej oraz II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Kazimierza Jagiellończyka w Elblągu.

 

Konkurs został objęty patronatem honorowym Marszałka Województwa Warmińsko- Mazurskiego Gustawa Marka Brzezin, Prezydenta Elbląga Witolda Wróblewskiego, a także patronatem medialnym Radia Gdańsk i TVP3 Olsztyn.
Do wygrania: certyfikaty, nagrody rzeczowe, wizyta edukacyjna w Browarze w Elblągu, dedykowana wizyta na Wydziale Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej.
Wciąż jeszcze, bo do 25 marca 2018r. czekamy na zgłoszenia, które można wysłać:
o Mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
o Pocztą tradycyjną na adres: II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Kazimierza Jagiellończyka, ul. Królewiecka 42, 82- 300 Elbląg- z dopiskiem: Zgłoszenie na konkurs „Wiem na bank”

Dodatkowe informacje i materiały do pobrania pod adresem: zie.pg.edu.pl/wiemnabank/2018
Kontakt: telefoniczny: 58 3472775 i 55 6258881, a także mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dorota Radomska
Rzecznik prasowy ZSO nr 2


 


Matura za:


Wakacje za:

 

 

Szkoła w chmurze Microsoft

unia europejska

Nagrody

Uczelnie

  • PG
  • UG
  • WSBG
  • PWSZ
  • EUH-E

Linki