W środę tj. 10 stycznia 2018r. Samorząd Uczniowski zorganizował „Ciasteczkową bramę dla WOŚP.
Przy wejściu głównym i bocznym do szkoły rozstawili się nasi wolontariusze i witali wchodzących do gmachu, częstując słodkościami. Na pochwałę zasługują wszystkie osoby, które podjęły się zadania upieczenia ciasteczek specjalnie na tę okazję. Warto podkreślić, że upiec, to nie to samo co kupić. To poświecone pieniądze i przede wszystkim czas. Oto nazwiska "ciastkarzy" z gimnazjum - 2e Robert Jabłonowski,3b Marysia Sukow, 3c Jan Pawłowski, 3d Agnieszka Wawro, 3f Małgorzata Łacina oraz z liceum: IA LO: Julia Grabowska, Nikola Zwierzchowska, Magda Świniarska, Patrycja Meger, IF LO: Zofia Szawara, Kazimierz Deputat, Natalia Cherek, Wiktoria Kiwilsza, IIC LO: Maria Florczyk.

O scenografię orkiestrową w szkole zadbała pani Dorota Wilk, a klasa IIId gimnazjum z wychowawczynią Magdaleną Adryjanek zajęła się szkolną promocją działań SU, wykonując afisze, plakaty informacyjne i reklamę na stronę internetową.

Słowa uznania należą się całej społeczności szkolnej, bo nie skąpiła grosza!. Puszki były pękate i ciężkie. Dziękujemy.
Dodatkowo ogłosiliśmy licytację na profilu facebookowym szkoły, którą fachowo poprowdził Kazimierz Deputat. Wylicytować można było: 2 pendrivy z logo szkoły,2 pendrivy ze zdjęciem szkolnego gmachu, 4 bluzy z logo szkoły, 4 t-shirty z logo szkoły. Z licytacji zebraliśmy 350 zł.
Łącznie ze wszystkich działań szkoły na rzecz WOŚP zebraliśmy  3825,54 zł. BRAWO!!!!!!!!!!!!

Oprócz działań SU w szkole zorganizowanych zostało wiele innych inicjatyw z tej okazji. Klasa IIC LO przeprowadziła kiermasz gastronomiczny z przystawkami i ciastami. Była też uczta dla duszy. W piątek na zakończenie tygodnia dla WOŚP mieliśmy  okazję obejrzeć autorską wersję "Opowieści wigilijnej" przygotowanej przez Julię Rudominę i klasę IIE LO pod kierunkiem pani Anny Piwowarskiej. Wspaniałe przedstawienie.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i finansowe wsparcie .

 

Opiekun SU Edyta Andruszewska


Matura za:


Wakacje za:

 

 

Szkoła w chmurze Microsoft

unia europejska

Nagrody

Uczelnie

  • PG
  • UG
  • WSBG
  • PWSZ
  • EUH-E

Linki