Pierwszy to przypadek w historii IILO, że uroczystość wręczenia świadectw ukończenia szkoły zorganizowana została po egzaminach maturalnych. Gala odbyła się 24 maja 2019r. w sali koncertowej szkoły muzycznej w Elblągu, na którą przybyli nie tylko maturzyści i nauczyciele, ale również rodziny maturzystów i przyjaciele.
Było pięknie i wzruszająco. Mnóstwo kwiatów, życzeń i podziękowań. Artystycznych przeżyć dostarczył nam zespół muzyczny składający się z naszych maturzystów: Kingi Tkaczuk, Agnieszki Rawwo, Oktawii Jonakowskiej i Michała Janickiego. Żal, że wyruszają w świat i nie będziemy mogli słuchać ich na kolejnych uroczystościach szkolnych. A była to (za każdym razem)  uczta muzyczna. Cóż, taka kolej…
Tegoroczne wyniki absolwentów na świadectwach i średnie klas maturalnych to wyniki „galaktyczne”, jak powiedział prowadzący imprezę Adam Matwiejczuk. Prawda. Potwierdzamy.
Oto ranking średnich klas maturalnych 2018/2019:
IIIB – 5.18
IIID – 5,15
IIIC – 5,12
IIIA – 5,03
IIIE – 5,01

 

Zaszczytny tytuł najwybitniejszego ucznia wśród maturzystów , czyli tytuł Primus Inter Pares przyznany został uczniowi klasy humanistycznej Kamilowi Mikuliczowi. Brawo!!!


Kamil otwiera też listę dziesięciu najlepszych uczniów. Oto oni:
1. Kamil Mikulicz IIIA – 5,89
2. Karolina Bychawska IIID - 5,89
3. Kowieska Martyna IIID - 5,79
4. Zuzanna Fiedorowicz IIID – 5,74
5. Dominika Jarosz IIID – 5,74
6. Michał Flakowski IIIE – 5,72
7. Przemysław Olewniczak IIIB – 5,72
8. Agata Pluta IIIB – 5,72
9. Agata Mytych IIIC – 5,68
10. Paweł Budny IIIA – 5,67
10.Jacek Korzeniewski IIIA – 5,67

 

Gratulujemy ukończenia naszego liceum wszystkim uczniom. Życzymy sukcesów.


Dzień 24 maja okazał się ważnym również dla całej społeczności szkolnej. Pani dyrektor Agnieszka Jurewicz przystąpiła do konkursu dyrektorskiego na kolejną kadencję i go wygrała. Gratulujemy i cieszymy się!


Matura za:


Wakacje za:

 

 

Szkoła w chmurze Microsoft

unia europejska

Nagrody

Uczelnie

  • PG
  • UG
  • WSBG
  • PWSZ
  • EUH-E

Linki