Walentynki to niezwykły czas, kiedy ludzie okazują sobie życzliwość i serdeczność. Z tej okazji odbył się w szkole Konkurs Piosenki Miłosnej. Uczniowie liceum i gimnazjum wyrażali swoje uczucia śpiewając znane utwory.
Jury w składzie: Pani Dyrektor Agnieszka Jurewicz, Pani Wicedyrektor Agnieszka Rumak, Pani Joanna Kurczewska, Pani Ewa Powalska i Pani Wioletta Owsiana, przyznało następujące nagrody:

 

I miejsce oraz bon podarunkowy do restauracji „Do Syta” w kategorii występów zespołowych otrzymała klasa IE, śpiewając i przedstawiając utwór Vance Joy „Riptide”.
II miejsce oraz bon podarunkowy do kawiarni „SłodKAWA” otrzymał zespół z IIF za utwór Justina Bieber’a „Boyfriend”.
III miejsce oraz tort z Cukierenki Marzanny wyśpiewał zespół w składzie: Klaudia Firlej 1D, Aleksadra Sądej 1D, Wiktoria Gąsak1A, Dawid Miśta1B, piosenką Rihanny „Stay”.
Ex aequo, III miejsce oraz bon podarunkowy do restauracji „Do Syta” wygrał zespół: Jacek Korzeniewski 3A Ela Derda 2E, Alicja Korzan 2B z utworem Vance Joy „Riptide” .


Wyróżnienia oraz karton słodkości otrzymały zespoły:

-Zofia Misuk 1C, Anna Krauze 1C, Martyna Przybysz 2A za  ,,Can you feel the love tonight” Eltona John’a.
-Weronika Olszewska 3c, Mazur Martyna 3c, Michalina 3c za „Someone like you” Adele.

 

W kategorii występów solowych:
I miejsce zajęła Julia Konopko 1F z piosenką Sama Smith’a „Writings On The Wall” i wygrała bon podarunkowy do pizzerii „Oliwka”,
II miejsce oraz bon podarunkowy do restauracji „Do Syta” wyśpiewała Zuzanna Mrozik 3c utworem Adele „Someone like you”.
III miejsce oraz bon podarunkowy do restauracji „Do Syta” otrzymała Magda Kostuś 1D za „Crazy in love” Beyonce.


Wyróżnienia oraz karton słodkości zostały przyznane Marceli Bonk 1C za piosenkę Bee Gees „If I can’t have you” oraz Karinie Kwiatkowskiej 1F za utwór „Riptide” Vance Joy.

 

Dziękujemy hojnym sponsorom!

Dziękujemy sponsorom nagród, kawiarni „SłodKAWA” serwującej wspaniałą kawę i ciasta, wspaniałej restauracjiDo Syta”, która jest fundatorem bonów na pizzę, znana ze smacznych posiłków Restauracja i Pizzeria „Oliwka”, Fabryka Słodkości Wolność oraz Cukierenka Marzanny prowadzona przez Panią Marzannę Meredyk, której cudowne torty można obejrzeć na Facebooku. Cukierenka Marzanny zaprasza też do polubienia swojej strony na Facebooku.

 

Dziękujemy publiczności, która wspaniale kibicowała a podczas obrad jury śpiewała i tańczyła na scenie. Dobra zabawa i radość rozpierała młodzież.

 

Dziękujemy Maksowi Zawadce 1F za obsługę informatyczną, czas poświęcony i dyspozycyjność, Oli Kania 1F i Agacie Wiśniewskiej 1C za oprawę graficzną plakat i dekoracje, klasie 1C, 1F i 2C za pomysły i pomoc w organizacji i dekoracjach, Marceli Bonk i Igorowi Gutkowskiemu 1C za świetne prowadzenie i wszystkim życzliwym tej imprezie miedzy innymi Pani Wiolecie Owsiana i Pani Edycie Andruszewskiej. Niech ta życzliwość i dobroć pozostanie w Naszych Sercach na co dzień. To jest święto miłości a ta niejedno ma imię i różne oblicza, więc zachęcamy wszystkich do jej okazywania.

 

Organizator

Ewa Powalska


 


Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 za:

Szkoła w chmurze Microsoft

Nagrody

Uczelnie

  • PG
  • UG
  • WSBG
  • PWSZ
  • EUH-E

Linki