Mamy dla Was ważną wiadomość:

II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Kazmierza Jagiellończyka oraz Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej zawarły umowę o wzajemnej współpracy w tworzeniu klasy akademickiej (od roku 2019/2020) w celu propagowania postaw i działań przedsiębiorczych. Uczniowie klasy akademickiej będą poszerzać wiedzę w zakresie nauk ekonomicznych i uczyć się odpowiednich zachowań w sferze gospodarczej.

 

Wszystkie zajęcia związane z tematami ekonomicznymi, przedsiębiorczością czy finansami prowadzić będą pracownicy WZiE z gmachu naszej szkoły. Zajęcia warsztatowe, laboratoryjne odbywać się będą na WZiE. Część zajęć prowadzona będzie w języku angielskim.


Umowę w imieniu WZiE PG podpisała dr hab. Julita Wasilczuk, prof. nadzw. PG, dziekan WZiE PG oraz pani Agnieszka Jurewicz, dyrektor szkoły IILO.

 

Będzie się działo!

 

Więcej czytaj na https://pg.edu.pl/aktualnosci/-/asset_publisher/hWGncmoQv7K0/content/wzie-poszerza-wspolprace-z-ii-lo-w-elblagu-powstanie-klasa-akademicka?p_p_auth=ogJzlW5H&redirect=https%3A%2F%2Fpg.edu.pl%2Faktualnosci%3Fp_p_auth%3DogJzlW5H%26p_p_id%3D101_INSTANCE_hWGncmoQv7K0%26p_p_lifecycle%3D0%26p_p_state%3Dnormal%26p_p_mode%3Dview%26p_p_col_id%3Dcolumn-1%26p_p_col_count%3D1

 
Matura za:


Wakacje za:

Nagrody

Uczelnie

  • PG
  • UG
  • WSBG
  • PWSZ
  • EUH-E

Linki