„Brawl stars” to gra mobilna, która jest obecnie bardzo popularna wśród młodzieży, cieszy się ona dużym zainteresowaniem. Wychodząc z ofertą wspólnej zabawy i rozluźnienia życia szkolnego Samorząd Uczniowski zorganizował turniej gier, w którym wyłoniły się trzy najlepsze drużyny w naszej szkole.

Pomysłodawca turnieju to Michał Wojnowski (3f), który wraz z Samorządem Uczniowskim zorganizował i poprowadził turniej.

I etap rozgrywek odbył się 20.03.2024 w szali gimnastycznej - iglo.

Do rozgrywek zgłosiły się aż 22 klasy z całej szkoły. Na obserwowanie zmagań zręcznościowych swych kolegów zebrały się tłumy kibiców.

Po całym dniu bardzo zaciętych rozgrywek z fazy grupowej wyszły takie klasy jak: 1D, 1E, 2D, 2E, 2F, 3F, 4A, 4E

II etap – finałowy odbył się 27.04.2024r. Turniej fazy pucharowej polegał na wyłonieniu najlepszej drużyny, dlatego zespół, który przegrał musiał pożegnać się z dalszą grą
W ostatnim meczu (decydującym) zagrały ze sobą klasy 2E i 3F. Chłopcy z klasy 2E zdominowali przeciwników bezwzględnie udowadniając, komu należy się zwycięstwo. Zwycięski zespół otrzymał nagrodę w postaci „pakietu zadymiarskiego” w grze. Pakiet ten umożliwia mu dostęp do wielu ulepszeń postaci w całej grze.

Dziękujemy wszystkim klasom za wzięcie udziału w turnieju i wspólną zabawę. Razem z wami możemy tworzyć jeden wielki zespół!

Oprac. Antoni Marcinkiewicz 3d (SU)


Matura za:


Wakacje za:

 

 

Szkoła w chmurze Microsoft

unia europejska

Nagrody

Uczelnie

  • PG
  • UG
  • WSBG
  • PWSZ
  • EUH-E

Linki