Nie jest tajemnicą, że po całym tygodniu zajęć, obowiązków, pilnych zadań jesteśmy zmęczeni. Wielu z nas czeka i cieszy się, że nadchodzi piątek a z nim…
W miniony piątek 18 października 2019r. klasa IE politechniczna wraz z wychowawcą Edytą Andruszewską wyruszyła na popołudniowy spacer regionalny. W wędrówce towarzyszyła nam pani Alina Smoleńska – pielęgniarka szkolna oraz wytrawny znawca szlaków Bażantarni.
Wyposażeni w plecaki załadowane prowiantem przygotowanym na ognisko, z gitarą (i nie tylko) na plecach i dobrymi humorami wyruszyliśmy w las.

Wyruszyliśmy Czerwonym Szlakiem Po ok. 30 minutach minęliśmy sławny wśród elblążan „Diabelski Kamień” leżący w korycie Srebrnego Potoku. Jest to największy pomnik głazu narzutowego na terenie Bażantarni. Potem minęliśmy miejsce, w którym znajdował się mostek Elewów i gdzie krzyżują się ważniejsze szlaki parku. Tam skręciliśmy w prawo i idąc pod górę około kilometra dotarliśmy do wiaty, przy której odpoczywaliśmy.
Ognisko, śpiew, gitara, ukulele i IE – pozytywnie zakręcona i chętna do realizowania rozmaitych projektów. Czas mijał szybko, robiło się ciemno, więc musieliśmy wracać. Jedno jest pewne, musimy to powtórzyć, bo nastrój i atmosfera była naprawdę wyjątkowa i to był w 100% aktywny, wieczorny wypoczynek.
Za co serdecznie dziękuję


Edyta Andruszewska, wychowawca

 


Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 za:

Szkoła w chmurze Microsoft

Nagrody

Uczelnie

  • PG
  • UG
  • WSBG
  • PWSZ
  • EUH-E

Linki