Walentynki to niezwykły czas, kiedy ludzie okazują sobie życzliwość i serdeczność. Z tej okazji odbył się w szkole Konkurs Piosenki Miłosnej w języku angielskim zorganizowany przez Ewę Powalską - nauczyciela języka angielskiego.
Uczniowie mieli okazję wyrazić swoje uczucia, śpiewając znane utwory.
Jury w składzie: pani dyrektor Agnieszka Jurewicz, pani wicedyrektor Agnieszka Rumak, pani Ewa Powalska i pani Wioletta Owsiana przyznało następujące nagrody:

W kategorii występów zespołowych:


I miejsce oraz bon podarunkowy do restauracji Chicago, , otrzymała klasa Ia, śpiewając utwór Lady Gagi Shallow.

II miejsce oraz bon podarunkowy do pizzerii Oliwka wyśpiewał zespół w składzie: Klaudia Firlej 1D, Aleksadra Sądej 1D, Wiktoria Gąsak1A, Dawid Miśta1B- piosenką One Direction Story of My Life.

III miejsce oraz bony do lodziarni ALE LODY! wygrała klasa 1c piosenką ABBY Mamma Mia.

Wyróżnienia oraz karton słodkości otrzymały:
Zespół z klasy 1E za piosenkę Love me again Johna Newmana oraz
Emilia Kwapiszewska 2A, Ewa Czapiewska 2A za piosenkę City of Stars z musicalu Lala Land

 

W kategorii występów solowych:

I miejsce zajęła Michalina Józefowicz 1b, z piosenką Olety Adams Get here i wygrała bon podarunkowy do restauracji Amore Mio

II miejsce oraz bon podarunkowy do restauracji Chicago, wyśpiewała Zuzanna Mrozik 3c utworem Lady Gagi Always Remember Us This Way

Ex aequo, III miejsce oraz bony podarunkowe do lodziarni ALE LODY! i restauracji Chicago, otrzymały Magda Kostuś 1D za Almost Lover A Fine Frenzy, Julia Maj 1a za piosenkę Toma Odell Another Love oraz Julia Cierzan 2E za Sleep Is a Rose Rhodesa.

Wyróżnienia zostały przyznane Weronice Olszewskiej IB, która zaśpiewała piosenkę 11 minutes yungblud Halsey i otrzymała bon do pizzerii Aduś oraz Julii Bartosik 1A za piosenkę Amy Winehouse You Know Im No Good, która wygrała zaproszenie do kina Światowid.

 

Dziękujemy publiczności, która wspaniale kibicowała a podczas obrad jury, śpiewała i tańczyła na scenie. Dobra zabawa i radość rozpierała młodzież.
Dziękujemy sponsorom nagród, wspaniałej i hojnej restauracji CHICAGO oraz lodziarni ALE LODY!, które są głównymi fundatorami bonów. Restauracji AMORE MIO za rewelacyjny bon otwierający drzwi smaków włoskiej kuchni. Pizzerii ADUŚ oraz znanej ze smacznych posiłków Restauracji i Pizzerii OLIWKA. Dziękujemy CSE Światowid za zaproszenie na seans kinowy i Radzie Rodziców przy 2LO , która ufundowała słodkości.
Dziękujemy Maksowi Zawadce 2F za obsługę informatyczną, czas poświęcony i dyspozycyjność, Oli Kania 2F za piękny plakat, Marceli Bonk 2C i Julianowi Harasimowi 2C za świetne, charyzmatyczne prowadzenie i wszystkim życzliwym tej imprezie.

Niech ta życzliwość i dobroć pozostanie w Naszych Sercach na co dzień. To jest święto miłości a ta niejedno ma imię i różne oblicza, więc zachęcamy wszystkich do jej okazywania.

Oprac. Ewa Powalska


Matura za:


Wakacje za:

 

 

Szkoła w chmurze Microsoft

unia europejska

Nagrody

Uczelnie

  • PG
  • UG
  • WSBG
  • PWSZ
  • EUH-E

Linki