Krok od medalu…
Dnia 18.04.2024 nasze siatkarki udały się w dłuuugą i meczącą podróż do Ełku, aby powalczyć o medale w finale wojewódzkim.       

W turnieju wzięło udział 6 drużyn (SMS Ostróda, ZSS Ełk, LO Giżycko, dwa zespoły z Bartoszyc oraz nasze liceum), które zostały podzielone na dwie grupy. Nasze dziewczęta w pierwszym meczu pewnie pokonały LO Bartoszyce, jednak w kolejnym grupowym spotkaniu musiały uznać wyższość ełczanek ze Szkoły Sportowej. Bilans 1 wygrana i 1 przegrana pozwalał naszym zawodniczkom na walkę w półfinale, w którym niestety lepsze okazały się przeciwniczki z Ostródy, które w finale obroniły tytuł mistrza z poprzedniego roku. Przegrana sprawiła, że ponownie przyszło nam zmierzyć się z zespołem z Ełku, który po niespodziewanej przegranej z Giżyckiem, musiał zadowolić się walką o 3 miejsce. Mimo ogromnego wysiłku dziewczyny z Ełku ponownie wyszły zwycięsko ze spotkania z naszymi licealistkami. Po 10 morderczych setach i 6 godzinach grania, II LO jest 4 drużyną w województwie warmińsko-mazurskim w kategorii siatkówki halowej dziewcząt!!!

Nasze siatkarki na pewno miały apetyty na wyższy rezultat, jednak mimo wszystko gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia w przyszłych rozgrywkach!

Skład zespołu: Ada Dwojacka,Maja Witczyn, Emilia Bumbul, Agata Chybel, Nikola Kaczmarzyk, Weronika Dąbrowska, Nikola Zdyb, Ania Sielewicz, Żaklina Wardyn, Nina Jędrzyńska, Aniela Kołtek, Julia Mantorska, Gabrysia Graczyk

 

Oprac. Aleksandra Pietrulewicz

 


Matura za:


Wakacje za:

 

 

Szkoła w chmurze Microsoft

unia europejska

Nagrody

Uczelnie

  • PG
  • UG
  • WSBG
  • PWSZ
  • EUH-E

Linki