Z wielką radością informujemy o wyjątkowym sukcesie trzech uczennic z klasy 2c w etapie wojewódzkim XXXIV Olimpiadzie Wiedzy Ekologicznej, który odbył się 6 kwietnia w Giżycku.

Wiktoria Kozłowska zajęła miejsce pierwsze, Amelia Zelek trzecie, a Natalia Zawadzka czwarte miejsce, dzięki czemu nasza szkoła uzyskała najwyższy wynik, spośród wszystkich szkół w województwie warmińsko-mazurskim.

Nasze mistrzynie ekologii w czerwcu będą brały udział w etapie centralnym tej olimpiady, gdzie powalczą o indeksy na medycynę oraz o zagraniczną wycieczkę.

W długich i pełnych trudności przygotowaniach do tej Olimpiady pomagali naszym Ekologom uczniowie z kl. 2a (Jakub Stokowski, Nikola Zwierzchowska), z kl.3c (Maria Florczyk) oraz elbląskie instytucje, których pracownicy w ramach wolontariatu spotkali się z Uczennicami na konsultacjach.
Pięknie dziękujemy tutaj: Pani Eleonorze Gajowniczek - Naczelnik Elbląskiej Delegatury Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska, Pani Iwonie Nowakowskiej - kierownik Elbląskiej Delegatury WIOŚ, Pani Elizie Rogalskiej z ZUO w Rubnie, Pani Oldze Sławińskiej z Zakładu Oczyszczalni Ścieków oraz Panu Zbigniewowi Zagrodzkiemu z Wojewódzkiego Zarządu Parków Krajobrazowych w Elblągu.

Wiktorii, Amelii i Natalii życzymy udanego startu w etapie centralnym!!!

Hanna Pietras


Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 za:

Szkoła w chmurze Microsoft

Nagrody

Uczelnie

  • PG
  • UG
  • WSBG
  • PWSZ
  • EUH-E

Linki